Delphia 40.3

  • Opis Jednostki
  • Dane Techniczne
  • Wyp. Standardowe
  • Wyp. Ponadstandardowe
  • Galeria

  • Zobacz wszystkie

Delphia 40.3 to nasz klasyczny TRUE YACHT. Dzielny, doskonały nautycznie. Przygotowany na największe oceaniczne wody. Zbudowaliśmy go wykorzystując technologie LIM oraz YSI, stawiając na wytrzymałość oraz bezpieczeństwo.

Delphia 40.3 to wzorcowy przykład zintegrowania struktury, gdzie podwięzie wantowe znajdują się wewnątrz jachtu. Dzięki temu jest on jeszcze bardziej wytrzymały i gotowy na wszelkie wyzwania, czego dowodem jest słynny rejs kapitana Tomasza Cichockiego, który właśnie na tej jednostce samotnie opłynął Ziemię.

Delphia 40.3 to jacht świetnie zrównoważony, ergonomiczny, o wysokim stopniu funkcjonalności (przestronny kokpit, wygodna platforma kąpielowa). 5 wersji zabalastowania, z liczbą kabin od 2 do 4, oraz różne opcje wyposażenia z bogatym standardem, pozwalają Delphii 40.3 spełniać się równie dobrze w roli jachtu armatorskiego, szkoleniowego czy czarterowego.Model może być wyposażony w jedno lub dwa koła sterowe. Ponadto w każdej wersji umożliwiamy dostosowanie jednostki do indywidualnych potrzeb przyszłego właściciela.

Ogromny wybór opcji i materiałów do wykończenia wnętrza na Delphii 40.3, daje możliwość dostosowania przestrzeni na jachcie do swoich potrzeb. Solidne wykończenie, dobrej jakości materiały oraz ponadprzeciętna ergonomia wnętrza czynią z Delphii 40.3 doskonały wybór dla osób, które oprócz stylistyki, cenią praktyczne walory jachtu.

„Przez 27 lat zdobywałem doświadczenie żeglarskie, dlatego wiem czego szukać, porównując jachty. Na moją dwuletnią podróż po Morzu Śródziemnym oraz na wyprawę do Sydney wybrałem Delphię 40.3. Nie zawaham się polecić jej każdemu żeglarzowi, który rozumie i docenia znaczenie wytrzymałej, zintegrowanej struktury jachtu.”
Andy Brannan – właściciel

 

 

 

Przedstawione materiały stanowią materiał informacyjny, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Producent zastrzega sobie prawo do zmian cen oraz wyposażenia.