Delphia 47

  • Opis Jednostki
  • Dane Techniczne
  • Wyp. Standardowe
  • Wyp. Ponadstandardowe
  • Galeria

  • Zobacz wszystkie

Delphia 47 – doskonały jacht oceaniczny – synergia architektury nautycznej i designu

Delphia 47 to flagowa jednostka stoczni – klasyczny, wierny TRUE YACHT o wyjątkowej charakterystyce kadłuba.

Na Delphii 47 można w pełni poczuć żywioł oceanu, zachowując jednocześnie poczucie pełnej kontroli nad jednostką. Nasz jacht jest niezwykle responsywny i pewnie się prowadzi. Duże gabaryty nie nastręczają żadnych trudności przy manewrach portowych, a na morzu zapewniają wyróżniającą stabilność. To wszystko, o czym można marzyć planując długodystansową wyprawę.

Wyjątkowo przestrzenny pokład i wnętrze jachtu zapewnią swobodę każdemu członkowi, nawet wyjątkowo licznej, załogi. Dlatego Delphia 47 spełni swoje zadanie jako łódź ownerska oraz czarterowa. Jacht posiada eleganckie i nowoczesne wnętrze z jasną mesą doświetlaną bocznymi oknami, obszerny kokpit oraz duży, tekowy pokład z platformą kąpielową. Jest również wyposażony w 2 koła sterowe. Dzięki samohalsującemu fokowi oraz rolowanemu grotowi, jednostka ta może być bez trudu obsługiwana przez jedną osobę.

Delphia 47 zachwyca eleganckim i stylowym wykończeniem, które nawiązuje do klasyki, ale jednocześnie jest świeże i nowocześnie zaprojektowane. Mesa jest dobrze doświetlona dzięki oknom bocznym i lukom w pokładzie. Przytulne wnętrze, wygodne koje, nowoczesny i wygodny kambuz oraz wspaniała, przestronna mesa sprawiają, że na Delphii 47, nawet wyjątkowo ceniące komfort osoby, poczują się jak w domu.
W każdej wersji wnętrza umożliwiamy dostosowanie tej jednostki do indywidualnych potrzeb przyszłego właściciela.

Delphia 47 powstała w oparciu o zasady zintegrowanej struktury jachtu YSI, przy wykorzystaniu technologii próżniowej infuzji laminatu LIM, dzięki czemu kadłub jest lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały. Delphia 47 to kolejny przykład synergii idealnego wykonania i architektury nautycznej jachtów Delphia.

Model, dzięki swoim osiągom, sprawdzi się w rejsach międzykontynentalnych i podróżach dookoła świata. Potwierdza to tytuł „Croation Boat of the Year 2009” oraz nominacja do nagrody „European Yacht of the Year 2009 / 2010”.

„Delphia 47 świetnie sprawuje się w każdych warunkach. Jest zwrotna i bez trudu osiąga prędkość 8 węzłów. Ale co najważniejsze – Delphią 47 żegluje się niesamowicie łatwo. Krótko mówiąc – absolutnie kocham ten jacht.”
Ivan Bertelsen – Borel Yachting Magazine

 

 

Przedstawione materiały stanowią materiał informacyjny, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Producent zastrzega sobie prawo do zmian cen oraz wyposażenia.