Nautika 1300

Typ Jachty Motorowe.

  • Opis Jednostki
  • Dane Techniczne
  • Wyp. Standardowe
  • Wyp. Ponadstandardowe
  • Galeria

  • Zobacz wszystkie

Nautika 1300 to najnowsza wersja jachtu spacerowego znajdująca się w ofercie stoczni jachtowej Delphia Yachts. Charakteryzuje ją przestronność oraz wygoda. Wyposażona jest w precyzyjną i łatwą w obsłudze nawigacją oraz silniki diesela. Jej doskonałą zwrotność, a zarazem stabilność zapewniają płetwy sterowe oraz dwa stery strumieniowe.

Elegancka konstrukcja o nowoczesnej linii wodnej jest jednocześnie funkcjonalna i łatwa w komunikacji. Kokpit z pokaźnym stołem jest idealny do spożywania posiłków, a przestronny pokład słoneczny zapewnia wygodny odpoczynek podczas kąpieli słonecznych lub podziwiania widoków.

Dzięki doskonale zachowanym proporcjom jej przestrzeń mieszkalna jest optymalnie wykorzystana, aby zapewnić gościom najwyższy komfort. Jacht oferuje wygodne zakwaterowanie dla 6-8 osób. Dostępna jest w wersji 3 kabinowej z dwoma lub trzema łazienkami z prysznicem, a także w wersji 4 kabinowej z jedną lub dwiema łazienkami.

Elegancka i stylowa sylwetka jachtu, imponująca przestrzeń mieszkalna wraz z jego stabilnością i niskim zużyciem paliwa czyni ten jacht idealną jednostką dla osób ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort żeglugi.

 

Przedstawione materiały stanowią materiał informacyjny, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Producent zastrzega sobie prawo do zmian cen oraz wyposażenia.